İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

A101 karides fiyatı

A101 karides fiyatı

Besleyici yönü ile bilinen balık mahsülleri artık a101’de satılmaktadır. Ürünler dondurulmuş olarak satıldığı için soğuk depolardan getirilerek satıştadır. Yazıda vereceğimiz bilgiler elbette besin değerleri, fiyatları ve güncel durumu içermektedir. Kabuklu deniz canlısı olarak nitelendirilen karides, heryerde bulunmamaktadır. Çünkü denizden çıkarılması, temizlenip sunulması uzun uğraş gerektirecektir.

A101 karides fiyatları

Japonya’da onlarca çeşit karides bulunmaktadır. Baş ve gövde kısmı kullanılarak tüketilmektedir. Neredeyse her çeşit yemeği, mezesi yapılabilir. Merak edenler denemek için a101’de karides fiyatı bilgisini öğrenip alabilir. İnternetten çeşitli tarifler ile de yapabilirsiniz.  İlgili konu a101 karides fiyatı içermektedir.

A101 karides faydası nelerdir

Omega-3 yağ asitleri EPA VE DHA minerallerini içermektedir. Damar ve kalp güçlendirici özelliği vardır. Kolesterol düşürücü olduğunu söyleyebiliriz. Hafıza kaybı olanlara önerilebilir, beyin sağlığı içinde a101 karides tüketilebilir. Günlük 1 porsiyon karides yenilmesi durumunda protein ihtiyacınızın %30’u karşılanır. B12 vitaminini de almış olursunuz.

A101 Karides fiyatı 2023

A101 Karides Fiyatı
ÜrünFiyat
A101 karides23,95TL

Şuan tek tip marka adı altında satılmaktadır. Dondurulmuş gıda olması sebebi ile çözülmeden, erimeden tüketilmelidir. A101’den karides aldıktan sonra hemen buzlukta muhafaza etmelisiniz. Yiyeceğiniz zaman a101 karides’i çıkartıp hemen kızartabilirsiniz.

A101 karides nasıl yapılır

  • Dondurulmuş olan karidesi poşetinden çıkartın.
  • Buzlu kısmını ayırın ve tavaya koymak için hazırlayın.
  • Geniş bir tavaya yağ, sarımsak, limon, tuz ekleyin.

Burada ilave olarak tercihinize göre baharat ekleyebilirsiniz. Lezzetlendirmesi açısından baharat eklenmesi tadı yumuşatacaktır. Karidesi kızartırken kızgın yağda olmasına özen gösteriniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir