İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

A101 kurabiye fiyatları

A101 kurabiye fiyatları marketlerde genellikle bu tarz ürünleri bulmak zordur. Fakat a101, geniş ürün yelpazesi ve kaliteli ürünleri ile göz dolduruyor. Her evin ihtiyacı olan yiyecekleri a101’de bulabilirsiniz. Yazımızda açıklayacağız konu ise a101 kurabiye fiyatları olacaktır. Herkesin hemen hemen her saatte tüketebileceği bu kurabiyeler paketli gıda olarak geçmektedir. Sürkilasyon olduğu için taze olarak alınabilir. Son dönemde nimet marka kurabiyeler çok satıldı. Yaptıkları tuzlu, tatlı, un kurabiyesi ile beğeni toplamıştır. Alışveriş sırasında ise dikkat edilen para konusu olmaktadır. Bütçeye ve cebinizde ki para miktarına göre alışveriş yapılmalıdır. Önceden fiyatları bilirseniz ona göre de harcama yapabilirsiniz. Konuda a101’de olan kurabiyeler ne kadara satılıyor inceleyelim.

a101 kurabiye fiyatları

Görselde görünen ürün tuzlu. Ancak çok fazla çeşit var. Öğlen çay içerken kahvenizi yudumlarken nimet a101 kurabiye alabilirsiniz. Yerken deneyimlenenlere göre çıtırlığını korumaktadır.

A101 kurabiye fiyatları

Markete gitmeden online olarak listeye bakabilirsiniz. Çeşitleri sıralayıp alabilirsiniz. Damak zevkine hitap eden türden birden fazla alıma izin verilmektedir. Ayrıca a101 kurabiye fiyatları tablosunu inceleyiniz.

  • Çörekotlu Tuzlu
  • Sütlü Mahlepli

  • Kavala

Üretim yeri Türkiye’dir. Nimet markası şuan sadece a101 e satış vermektedir. Yorumlara bakıldığı zaman beğenilme oranı epey yüksektir. Peki a101 kurabiye fiyatları 2023 yılına ne kadar oldu? Yeni yıl sonrası zam geldi mi? A101 haftanın ürünü ile kurabiye satılıyor mu?

A101 kurabiye fiyatları 2023

a101 kurabiye fiyatları
ürünbirimFiyat
nimet tuzlu kurabiye500 gr38 TL
kavala kurabiyesi450 gr32 TL
a101 mahlep kurabiye500 gr30 TL
susamlı400 gr39 TL

A101 Tuzlu Kurabiye fiyatları

Arama yaptığınız zaman tablodaki son fiyatları görebilirsiniz. Kasiyerlerden ve mağaza etiketlerinden bakılarak yazılmıştır. Zam ya da indirim olması halinde site editörleri güncellemektedir.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir