İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

A101 limonata fiyatı

A101 limonata fiyatı serinletici ve oldukça lezzetli olan limonatalar her evde muhakkak bir kere bile olsa içilmiştir. Özellikle çocukların tükettiği yaz içeceği olarak bilinir. Marketlerde satılan limonata elbette doğal olması ve farklı katkı maddesi eklenmemesi sebebi ile tercih ediliyor. Yaparken zaman alması, ekstra maliyetli olması da malesef eksi yönleri diyebiliriz. Bu konuda araştırma yaparken a101 marketlerde satılan hazır limonata ne kadar konusuna değinmek istedik. Bilgi olarak a101 limonata fiyatı hakkında içeriğimize ulaşıp önceden fikir edinebilirsiniz.

a101 ferahlatıcı limonata

A101 limonata fiyatı

Ürünler farklı markalar ile satışa çıkarılmaktadır. A101 kendi limonatasını da satıyor. Kendi üretimi olan a101 limonatası fiyat olarak daha düşük fiyatta raflara konulmaktadır. Kesinlikle ucuz olması dışında aklınıza bir şey gelmesin çünkü limonata gerçekten başarılı şekilde yapılmış. Yazının devamında limonatanın üreticisi, içindekileri de ekleyeceğiz. Kasiyerlerin güncel etiketlerine bakarak fiyat araştırması yapınca a101’de satılan limonata fiyatları belirlenmiş oldu. Güncel hali ile özellikle 2023 içinde yer alan limonata fiyatları listedeki gibidir. Gazsız içecek grubunda yer alan a101 limonata bi limonata markası ile satılmaktadır.

  • a101 Bi Limonata 1 L fiyatı 10,95 TL

İster küçük boy isterseniz büyük boy limonata alabilirsiniz. Tablodan kontrol ederek ihtiyacınıza göre a101 limonata fiyatı bilgisine bakıp marketten alabilirsiniz.

  • A101 limonata fiyatı Booly Limonata 3 L 19,50 TL.
  • Bi Limonata Şekersiz 1 L 10,95 tl.

A101 limonata fiyatı 2023

Fiyatlar günceldir, a101 kasiyerlerinden teyit edilmiştir. Bilgi olarak vermek gerekirse a101 limonataları oldukça iyi diyebiliriz. Tüketen kişilere sorulduğunda doğal denecek seviyede tadı vardır. Akşam yemeklerinin yanına, öğlen atıştırmalıkların yanına limonata koyabilirsiniz. Fiyat olarak diğer gazlı içeceklere göre daha uygundur. Sizlerde alışveriş yapmadan sitemizi kontrol ederseniz güncel market fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

A101 bardak limonata fiyatı

Tek kişilik ve tek seferlik içmek isteyenler için 200 ml olarak pet bardak yapısında satılmaktadır. Ayrıca a101 bardak limonata fiyatı 3,75 TL’dir. Bahçeden a101 bardak limonata olarak geçer.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir