İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

A101 mantı fiyatı

A101 mantı fiyatı

Hazır olarak satılan bir çok ürün yemek yapmayı kolaylaştırmaktadır. A101’de dondurulmuş ve paket olarak hazır yemek yapabileceğiniz ürünleri satışa sunuyor. Sanırım listenin ilk sırasında bulunan a101 mantı fiyatı da epey ilgi çekmektedir. Kayseri mantısı olarak ünlenen kaşık mantı alabilirsiniz. Zamandan ve fiyattan tasarruf etmek için a101 mantı bilgilerini aktaracağız. Evde yemek yapmaya fırsatı olmayanlar, düşük bütçe ile karın doyurmak isteyenler mantı alabilir. Önemli konu ise a101 mantı fiyatları ne kadar? İçinde bulunan kıyma gerçekten başarılı mı?

A101 mantı fiyatları

A101 mantı fiyatı

Kayseri mantısı, boyut olarak küçüktür. Kaşıkla aldığınız zaman 4-5 tane mantı sığacak şekilde yapılır. Yerinde yapılan mantı kadar olmasa da tadı oldukça beğenilmektedir. Şuan heryerde bulunan a101, mantı satarken iki farklı üretici ile çalışmaktadır. Kaşık-la ve bendo markaları şuan aktif satıştadır. Her şubeden mantı alırken bulabilirsiniz.

a101 mantı fiyatı ne kadar

  • Bendo mantı fiyatı 13 TL

Çorum mantısı, üçgen mantı ve ev yapımı mantı çeşitleri bulunmaktadır. Pişirme süresi hepsinde aynı. Sıcak kaynayak suya attığınız zaman 5-7 dakika içerisinde pişmektedir. Paketler kişinin tüketimine göre 2 – 4 kişiliktir. Bu fiyata akşam yemeği yemek gerçekten düşük fiyat diyebiliriz.

A101 mantı fiyatları 2023

mantı fiyatlarıFiyatı
bendo çorum mantısı fiyatı13,50 tl
a101 dana etli üçgen mantı16,50 TL
kaşıkla mantı 500gr46 TL

a101 mantı nasıl yapılır

Kişi sayısına göre tencere ayarladıktan sonra içerisine su ilave edin. Sonrasında yüksek ateşte kaynatın. Kaynayan suya paket içerisindeki mantıyı dökün. Suyun içerisine tuz ilave edebilirsiniz sonrasında pişmesi ile sofraya koyabilirsiniz. Tencereden aldıktan sonra suyu süzün, mantı üstüne yoğur ve isteğe göre sos yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir