İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

A101 patates fiyatı

A101 patates fiyatı için hazırlanan içeriğimiz yayında. Bilgi vermek için alışverişinize katkı olması adına hazırlanmaktadır. Ülkemizin tüm şehirlerinde şubesi bulunan a101, piyasaya göre biraz daha uygun fiyatlı ürünler satıyor. Durum böyle olunca insanların tercihleri de değişmektedir. Mutfakta sürekli kullanılan patates, tüm yemek öğünlerinde kullanılmaktadır. Konumuz a101 patates fiyatı olup kilogram fiyatları, ne kadara satıldığı detaylarını içermektedir.

A101 patates kilosu ne kadar? Meyve sebze reyonunda duran patates plastik sepet içerisindedir. İstediğiniz adet kadar, kilo kadar alınabilir. Hemen yanında bulunan poşete doldurup kasadan tarttırabilirsiniz. Çocukların ve yetişkinlerin sevdiği a101 patates genellikle orta boyutlarda oluyor. Sulu yemek, tavuk yemeği, püre, türlü yapılabilir cinstendir.

A101 patates fiyatı

İnce ve kalın kabuk patates türleri a101’de bulunmaktadır. Alırken yapacağınız yemeğe göre seçmelisiniz. İnce kabuk a101 patates, salatalarda, haşlama yemeklerinde kullanılmaktadır. Kalın kabuk ise patates kızartması yaparken tercih edilmektedir. Yemek yaparken patates kurtarıcı olmaktadır. Ev hanımları, usta ve chefler patates kullanarak harika ürünler çıkarabilmektedir. Peki detaylıca incelersek a101 patates fiyatları ne kadar? Mağazada sürekli bulunuyor mu? Markete gittiğiniz zaman a101 patates kg fiyatı ne nasıl öğrenilir.

  • a101 patates fiyatları güncel

A101 patates fiyatları 2023

ürünbirimFiyat
patates kg fiyatıkg9 TL
ince kalın kabuk patates250 ml8,90TL
file patates2kg18 tl

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir