İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

A101 tavuk döner fiyatı

A101 tavuk döner fiyatı

Market zincirlerinin en bilinenleri arasında yerini almaktadır. Sitemizde vereceğimiz ön bilgi a101 tavuk döner fiyatı hakkında olacaktır. Tüketilmesi konusunda oldukça hızlı satılmaktadır. Evlerde, işyerlerinde, cafe ve restoranlarda tavuk döner yenilmektedir. Ekonomik anlamda harcamaların arttığı dönemde alışveriş yaparken fikir olması için a101 fiyatlarını eklemekteyiz. Hazır olarak paketlenmiş halde satılan bu döner güncel olarak 2023 zamlarından sonra ne kadar oldu inceleyelim.

Marka olarak birden fazla çeşit bulunmaktadır. A101 kendi üretim tesislerinde ve anlaştığı ürün markaları ile tedarik edip raflara koymaktadır. Lezita, bereket döner, beşler gibi markaların tavuk dönerleri kolayca bulunuyor. Beşler sadece a101’de satılmaktadır. Kendi ürün grubu olduğu için piyasaya göre diğer markalara nazaran düşük fiyattadır. Alırken önce a101 tavuk döner fiyatı içeriğine göz atıp fikir edinebilirsiniz.

A101 tavuk döner fiyatı ne kadar

İş hayatınızın yoğunluğundan evde yemek yapma fırsatı bulamayabilirsiniz. Evde pratik olarak a101’den alınan tavuk döner ile hızlıca akşam yemeğiniz hazır olur. Yapılışı oldukça basittir. Paket içerisinde bulunan tavuk döneri tavaya koyup 3-4 dakika kadar pişirin. Öncesinde pişirilmiş halde olan bu tavuk döner yemeye hazır olacaktır. Dilerseniz lavaş alıp tavuk dönerden dürüm yapabilirsiniz. Yanına hazırlayacağınız domates, soğan gibi ek ürünler ile dürüm lezzetli olabilir. Diğer alternatif ise a101 tavuk döner ile pilav üstü döner yapılabilir.

A101 tavuk döner fiyatı 2023

Besleyici yönüne bakıldığı zaman protein içermektedir. Tavuk eti protein açısından zengin olduğundan enerji ve kas kütlesini iyileştirmektedir. Peki tüm bunların yanı sıra a101 tavuk döner fiyatı 2023 yılında ne kadar? Son etiket değişimleri ile güncel zamlı fiyatı ne oldu? Araştırma yaptığımızda tadı oldukça iyi, kullanıcı yorumları da iyi yönde. Almak için fiyatı da uygun ise gerçekten önerilebilir.

a101 tavuk döner fiyatıgramajfiyat
beşler marka350 gr24 TL
gedik dondurulmuş döner500 gr32 TL
lezite soslu döner500 gr38 TL
a101 bereket tavuk döner500 gr33 tl

Raflarda yer alan a101 market fiyatlarıdır. Zaman zaman güncelleme gelebilmektedir. Bunu baz alarak kasadan teyit edebilirsiniz.

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir